ICE

ICE

Akcja PUDEŁKO ŻYCIA skierowana jest do Seniorów i osób chorych. Jest ona bezpłatna.  Organizatorem akcji jest Fundacja „Bonum adipisci” – Dążyć do dobra.  

Pakiet składa się z pudełka kartonowego formatu A5, formularza KARTY ŻYCIA ICE, naklejki na lodówkę oraz naklejki informującej o fakcie posiadania PUDEŁKA ŻYCIA. Do zestawu dołączona jest również mała karta ICE do portfela.  

 

Instrukcja:

  1. Wypełnij CZYTELNIE DRUKOWANYMI literami KARTĘ ŻYCIA ICE.
  2. Wypełnioną KARTĘ ŻYCIA ICE zapakuj w pudełko i umieść na drzwiach lodówki. W pudełku możesz również przechowywać leki ratujące życie np. insulinę, adrenalinę – jeśli takowych używasz.
  3. Na drzwi lodówki naklej informację (naklejkę załączoną do pudełka) TU JEST PUDEŁKO ŻYCIA
  4. Drugą nakleję W LODÓWCE JEST PUDEŁKO ŻYCIA naklej w widocznym miejscu zaraz po otwarciu drzwi wejściowych np. na szafie, garderobie, lustrze w przedpokoju. Uwaga! Nie naklejaj takiej informacji na drzwiach wejściowych do mieszkania – nie dawaj potencjalnym oszustom informacji, że jesteś osobą starszą czy też chorą.
  5. Karta ważna jest rok od daty jej wypełnienia. Pamiętaj aby wypełniać kartę co roku, a w przypadku aktualizacji lub zmian w dawkowaniach leków – na bieżąco. Kartę można pobrać i wydrukować ze strony Fundacji pod adresem: www.bonum.adipisci.pl/ice
  6. Pamiętaj również o tym, że należy poinformować osoby które wskazujesz w danych do kontaktu, aby w nagłych sytuacjach mogły udzielić informacji o Tobie służbom ratowniczym. Poinformuj również te osoby gdzie trzymasz dokumentację medyczną aby w razie konieczności mogła przekazać lub dostarczyć dokumenty do szpitala.
  7. Podstawową KARTĘ ICE (w formie wizytówki) możesz również wypełnić i nosić w portfelu.

 

Jeśli chcą Państwo uzyskać pakiet mobilny KARTY ŻYCIA (do samochodu) lub uzyskać  więcej informacji na temat akcji PUDEŁKO ŻYCIA zapraszamy do kontaktu z koordynatorem  projektu.

Dr Maciej Badura ▶ koordynatormis@gmail.com telefon: 799 186 261

POBIERZ FORMULARZ KARTY ŻYCIA